Warsztat samochodowy AUTO-BOLEX   istnieje na rynku od 2002 roku. W latach wcześniejszych w tym miejscu mieścił się warsztat napraw ciągników rolniczych , prowadzony przez ojca obecnego właściciela. Warsztat ten cieszył się ogromnym zaufaniem wśród okolicznych rolników.

Kontynuując rodzinną pasję do napraw silników,  Marcin zmienił nieco kierunek działalności i tak powstał warsztat samochodowy. Na początku warsztat mieścił się w jednym pomieszczeniu dysponując jedynie kanałem najazdowym a następnie stanął tam podnośnik.

W kolejnych latach działalności warsztat rozrósł się i powstało kilka kolejnych stanowisk.

Obecnie warsztat posiada 5 stanowisk naprawczych z czego 3 to podnośniki kolumnowe, kanał najazdowy oraz podnośnik platformowy używany głównie do napraw wulkanizacyjnych. Posiadamy stację obsługi klimatyzacji samochodowych, komputer diagnostyczny oraz sprzęt wulkanizacyjny – montażownicę i wyważarkę.

Wiedza zdobywana na przestrzeni lat pomaga w rozwiązywaniu nietypowych usterek.

Nasi mechanicy biorą czynny udział w szkoleniach organizowanych przez producentów części zamiennych.

Posiadamy autoryzację firmy CASTROL oraz jesteśmy partnerami handlowymi największych dostawców części zamiennych. Nasza firma jest również członkiem Ogólnopolskiej Sieci Warsztatów Samochodowych - Perfect Service. Współpracujemy również z autoryzowanymi serwisami aby każda część zamienna była osiągalna w jak najkrótszym możliwym czasie.

Organizujemy również promocyjne akcje serwisowe oraz sprzedaż części zamiennych wybranych producentów.